خانه » خرید کابل شبکه CAT6 گرند + ارسال رایگان

انواع کابل شبکه cat6 گرند امواج رسان با بهترین قیمت بازار

کابل lan پچ کورد + شیلد و فویل SFTP

13,000تومان55,000تومان
یکی از پر فروش ترین محصولات شرکت امواج رسان که دارای ویژگی هایی نظیر این مدل کابل شبکه SFTP بودن یعنی با فویل و شیلد است که جز کابل شبکه اینترنتی (LAN) حساب می شود.(کابل شبکه شیلدار cat6)

کابل شبکه (LAN) پچ کورد بدون فویل و شیلد َUTP

11,000تومان39,000تومان

کابل شبکه پچ کورد به طول های نیم / یک / پنج و ده متری می باشد که بدون فویل و شیلد UTP ارائه می شود.کابل شبکه نیم متری آن در مصارف خانگی بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند.

کابل شبکه CAT6 مدل SFTP با مفتول CCAM و قطر 0.50

تماس بگیرید
کابل شبکه آلومینیوم SFTP همراه فویل و شیلد این محصول به صورت قرقره های ۵۰۰ متری به فروش می رسد.

خرید کابل شبکه گرند

خرید کابل شبکه مستلزم پارامتر های متفاوتی است از جمله موارد مصرف + قیمت + استاندارد بود و … .شبکه‌های کامپیوتری می‌تواند چیزی شبیه به یک علم پیچیده باشد، اما وقتی صحبت از کابل‌کشی می‌شود، هدف کاملاً واضح است. یعنی انتقال اطلاعات اطلاعات از مکانی به مکان دیگر از طریق یک سری از “بسته های” داده، اساساً بیت ها و بایت هایی از اطلاعات رمزگذاری شده عددی که توسط یک کامپیوتر یا دستگاه به دیگری ارسال می شود، منتقل می شود. به منظور ارتقای کارایی و سرعت، اکثر شبکه‌ها داده‌ها را به کوچک‌ترین قطعات آن – بیت‌ها و بایت‌ها – تقسیم می‌کنند و سپس آن قطعات کوچک را به صورت جداگانه ارسال می‌کنند. پس از رسیدن به مقصد، آنها دوباره مرتب می شوند. کابل مجرا را فراهم می کند و اساساً به عنوان مسیر عبور آن قطعات عمل می کند.

کابل شبکه چیست؟

به طور کلی، کابل شبکه نوعی سیم‌کشی کابلی است که در ارتباطات راه دور استفاده می‌شود و داده‌ها را از رایانه‌های فردی به یک شبکه بزرگ‌تر رله می‌کند. گاهی اوقات این کابل ها خارجی هستند و می توان از آنها برای انجام کارهایی مانند وصل کردن رایانه به مودم های اینترنتی یا پورت های زمینی استفاده کرد. آنها همچنین می توانند بخشی از یک زیرساخت بزرگتر باشند و در این موارد اغلب در دیوارها به همراه چیزهایی مانند کار الکتریکی ساخته می شوند تا دسترسی آماده به اینترنت و خدمات تلویزیون کابلی را فراهم کنند. وقتی صحبت از مشخصات فنی می شود، انواع مختلفی وجود دارد، اما متداول ترین آنها جفت پیچ خورده، کواکسیال، اترنت و فیبر نوری است. همه قابل تعویض نیستند و هر کدام معمولاً برای یک هدف خاص مناسب هستند، بنابراین هر کسی که به دنبال خرید کابل یا نصب آن برای یک پروژه خاص است معمولاً عاقلانه است که قبل از سرمایه گذاری کمی تحقیق کند.

 

بررسی استاندارد وتحلیل پارامترهای اندازه گیری کابل های شبکه

برای بررسی استاندارد وتحلیل پارامترهای اندازه گیری کابل های شبکه امواج رسان می توانید این فایل را دانلود کنید.

netدانلود

انواع کابل های شبکه

کابل شبکه CAT 5e (بهبود)

سرعت حداکثر 1 گیگابیت در ثانیه، تا 100 متر طول و پهنای باند 100 مگاهرتز.

کابل شبکه CAT 6

حداکثر سرعت 10 گیگابیت در ثانیه، تا 100 متر طول (در 1 گیگابیت در ثانیه) و 55 متر طول (در 10 گیگابیت در ثانیه) و پهنای باند 250 مگاهرتز.

کابل شبکه CAT 6a

 حداکثر سرعت 10 گیگابیت در ثانیه، تا 100 متر طول و پهنای باند 500 مگاهرتز.

کابل شبکه CAT 7

 حداکثر سرعت 10 گیگابیت در ثانیه، تا 100 متر طول و پهنای باند 600 مگاهرتز.

کابل شبکه CAT 8

حداکثر سرعت 10 گیگابیت در ثانیه، تا 100 متر طول و پهنای باند 2000 مگاهرتز.

به یاد داشته باشید که همیشه مشخصات محصول خاص را با دقت بخوانید. حداکثر طول یک کابل به محافظ کابل خاص بستگی دارد. این می تواند بر میزان فاصله کابل تأثیر بگذارد. همچنین توجه داشته باشید که هر چه کابل شما جدیدتر باشد، احتمال دوام آن برای چندین سال بیشتر است. اگر در خانه نصب کرده اید، همیشه ایده خوبی است که به دنبال جدیدترین و بهترین ها باشید. سپس احتمال بیشتری وجود دارد که آنچه اکنون کار می کند تا 10 سال آینده نیز کار کند.
انتخاب کابل شبکه اترنت مناسب ممکن است کمی مشکل باشد. راه حل آسان این است که بزرگترین و گران ترین کابل را انتخاب کنید، اما به هیچ وجه مطمئن نیستید که راه حل مناسبی برای شما باشد. اگر در مورد اینکه کدام کابل مناسب نیازهای شما است شک دارید، می توانید با ما تماس بگیرید.

چرا کابل شبکه امواج رسان

در کنار آیتم های مهمی همچون استاندارد بودن کابل و همچنین داشتن تست فلوک و قیمت مناسب رعایت و در نظر گرفتن پارامتر مهمی نظیر cross-talk یا اثر هم شنوایی که از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و در تولید کابل شبکه cat6 امواج رسان رعایت شده است.

فرهنگ لغت کابل شبکه

اگر هر روز با کابل های اترنت سروکار نداشته باشید، به خاطر سپردن یا دانستن اینکه هر حرف مخفف چیست، می تواند دشوار باشد. ما در اینجا یک دیکشنری کوچک برای شما ساخته ایم.
U = بدون محافظ.
• F = محافظ فویل.
• S = محافظ بافته شده.
• TP = جفت پیچ خورده (پارویس).
• SQ = جفت پیچ خورده، محافظ فردی به صورت چهارگانه (به صورت جفتی به صورت جداگانه در چهار جفت محافظت می شود).

محافظ کابل شبکه – تفاوت بین UTP و STP و غیره چیست؟

در حال حاضر انواع مختلفی از محافظ کابل های شبکه وجود دارد که در زیر متداول ترین آنها وجود دارد. علاوه بر این، همچنین تعداد متناظری از انواع، که در آن علاوه بر یک نرمال وجود دارد. محافظ همچنین یک محافظ فویل، چه در غلاف بیرونی یا در اطراف هادی های داخلی جفت شده اضافه می شود. این یک “F” در استاندارد خواهد داشت، به عنوان مثال. مثلا. “SF/UTP” که یک کابل شبکه دو شیلد است که در آن هادی های داخلی به صورت جفت محافظت نمی شوند، یا به عنوان مثال. “S/FTP” که به این معنی است که کابل تک شیلد است و هادی های داخلی به صورت جفت با یک محافظ فویل محافظت می شوند.

ما طیف گسترده ای از کابل های شبکه را، هم با کانکتور و هم به عنوان کابل در مترهای شل، حمل می کنیم. ما مجموعه ای را انتخاب کرده ایم که اکثر نیازها را پوشش می دهد. مثلا. ما عمدتاً کابل‌های بدون محافظ در Cat 5 و 6 (UTP)، نسخه‌های دو محافظ Cat 6، Cat 6a و Cat 7 (S/FTP) داریم که اغلب سودآورترین نسخه با ایمنی محافظ بسیار بالا است.

توضیحات کامل جهت آشنایی و خرید کابل شبکه

در گذشته به جای کابل شبکه از کابل کواکسیال استفاده می‌کردند که هزینه بسیار بالایی داشت ولی امروزه از کابل شبکه برای انتقال اطلاعات بین یک شبکه و رایانه استفاده می‌کنند. کابل شبکه که متشکل از یک جفت رشته سیم به هم تابیده شده است و این به هم تابیدگی نقش مهمی در میزان افت سیگنال و  پهنای باند دارد، به طوری که هر چه این به هم تابیدگی بیشتر باشد میزان افت سیگنال در طول مسیر کمتر بوده و دارای پهنای باند بیشتری خواهد بود.

فروش کابل شبکه و اساس تقسیم‌بندی:

  • بر اساس روکش
  • بر اساس ساختار
  • بر اساس عمق و پهنای باند
  • بر اساس کاربرد کابل شبکه

تقسیم بندی بر اساس روکش:

جنس مغزی و جنس روکش از عوامل مهم در کیفیت و قیمت کابل شبکه است. کابلهایی که در مغزی آن ها از مس با درجه خلوص بالا استفاده شده‌اند از نظر کیفیت انتقال اطلاعات با کیفیت‌تر از کابل‌هایی با مغزی آلومینیوم هستند.
روکش کابل شبکه مانند یک محافظ در برابر عواملی از قبیل نویز و سیگنال های مزاحم، شرایط جوی نامناسب و کشش های احتمالی و خوردگی از طریق جانوران، آن را ایمن می‌سازد و طول عمر آن را بالا می‌برد.

در داخل کابل شبکه سیم ها دو به دو به هم پیچیده شده اند که باعث بوجود آمدن نویز میشوند. به همین دلیل دو به دو دور آن ها روکش می‌کشند تا در برابر سیگنال‌های مزاحم داخلی مقاوم باشند و نیز یک روکش که کامل روی همه سیم ها کشیده می‌شوند که در برابر نویزهای خارجی مقاوم باشند.

بطوریکه هر کابل شبکه متناسب با کاربردش دارای روکشهایی از قبیل : فویل، شیلد، روکش PE(مناسب برای استفاده در مکانهای سرباز و بیرونی) است.

 فروش کابل شبکه یو تی پی UTP

کابل شبکه UTP در بسیاری از شبکه های اترنت خانگی و تجاری استفاده می شود. دارای چهار جفت سیم است که در داخل آستر کابل قرار دارند. برای جلوگیری از تداخل سایر دستگاه‌ها در شبکه، هر جفت به چندین پیچ اضافی پیچیده می‌شود. ساختار این نوع کابل قابلیت اطمینان آن را افزایش می دهد و به به حداقل رساندن خرابی های شبکه کمک می کند و به همین دلیل در شبکه هایی که کاربران زیادی یا رایانه های متصل زیادی وجود دارد رایج است.متشکل از چهار زوج بهم تابیده شده بدون روکش شیلد است جنس آن‌ها اغلب از مس بوده . قیمت آنها ارزان بوده و مشابه مخابراتی هستند. فروش کابل شبکه UTP معمولا در جاهایی است که از نویز کمتری برخوردار هستند. به عنوان مثال برای اتصال کامپیوترها به دستگاه‌های شبکه از آن استفاده می‌شود. سوکتی که در کابل شبکه UTP  استفاده میشود RJ45 است. 

 فروش کابل شبکه اس تی پی STP: 

متشکل از چهار زوج بهم تابیده شده با روکشی از جنس فویل و یا فلز بهم تابیده شده  است. کیفیت STP از UTP بهتر می‌باشند.

 فروش کابل شبکه اس اف تی پی SFTP:

متشکل از چهار زوج بهم تابیده شده و یک لایه فویل دور هر زوج و نیز یک لایه شیلد بافته شده کل دور کل آن می‌باشد

مشخصات فنی
کابل شبکه cat6 
امواج رسان
نام محصولکابل شبکه(CAT 6) پچ کورد همراه فویل و شیلد
کاربرد محصولانتقال دیتا در سیستم های شبکه کامپوتری و مخابراتی و همچنین دوربین های مدار بسته تحت شبکه
سایز(قطر)قطر هر هادی 0.15mm
تعداد هادی هر سیمهفت رشته هادی 0.15mm
جنس عایقپلی اتیلن PE HD
جنس روکشLSZH
جنس دیوایدرپلی اتیلن PE HD
جنس هادیCu
متراژ کل305M
نوع بسته بندی کارتن
توضیحاتدارای تست فلوک 

 

صادرات کابل شبکه

کابل شبکه برای اتصال و انتقال داده ها و اطلاعات در بین کامپیوترها مورد استفاده قرار می گیرد. به دلیل استفاده گسترده از این محصول موجب می شود که این محصول به کشور های همسایه از جمله عراق و عمان و قسمت هایی از کشور آذربایجان بستر مناسبی برای صادرات کابل شبکه می باشد.

کابل شبکه ایرانی

شرکت امواج رسان علاوه بر تولید کابل شبکه ایرانی ، اقدام به تولید انواع کابل ها مانند کابل های برق ، کابل مخابراتی ، کابل کواکسیال و دیگر کابل های برق نموده است ، تمام محصولات با بالاترین کیفیت و با دستگاه های پیشرفته دنیا و استانداردهای جهانی تولید میشوند. تمام تولیدات امواج رسان قابل رقابت با محصولات مشابه خارجی می باشد.یکی از بهترین و باکیفیت ترین کابل های شبکه متعلق به ما است که تمامی استاندارد و تست های معتبر دنیا را گذرانده است.

 

کابل شبکه ارزان

قیمت کابل شبکه را پوشش آن و مغزی آن تعیین می کند می دانید که صنایع سیم و کابل امواج رسان در تنوع تولید کابل شبکه در ایران سر آمد است و به خاطر همین از کابل شبکه ارزان که با مغزی آلومینیوم زده می شود تا کابل شبکه ای که جنس مغزی مس دارد را در چرخه تولید خود دارد و ما قدرت این را داریم تا مشتری های خود را راضی نگه داریم.

کابل شبکه مخصوص آسانسور

کابل شبکه مخصوص آسانسور

این کابل برای نصب دوربین مداربسته در آسانسور را دارد.از جمله دوربین هایی که می توانید برای آسانسور استفاده کنید دوربین سه گوش (مثلثی)، اسپیددام، دام و یا دوربین مخفی. البته در کابین های جدید آسانسور محل نصب دوربین از قبل در کابین طراحی شده است و بالای دکمه آسانسور بر روی دیوار کابین قرار دارد.

 
آدرس فروشگاه مرکزی

تهران خیابان لاله زار نو

ساختمان البرز پلاک ۱

02133979302

فیسبوک Twitter اینستاگرام یوتیوب پینترست لینکدین
فروشگاه اینترنتی امواج رسان دارای اپلیکشن اختصاصی اندروید می باشد و  ازاینجا دانلود نمایید
Join Waitlist We will inform you when the product arrives in stock. Please leave your valid email address below.